Garancia 0 chybných bodov Zväčšiť

Garancia 0 chybných bodov

G0VB

nové

135 položiek skladom

možno objednať

1,00 €

Detaily

Nasvietenie (nesprávne označované ako podsvietenie) displejov na báze elektronického atramentu (E-Ink) je pomerne mladá technológia a nie ešte zvládnutá na sto percent. Na displeji sa môže pri výrobe vyskytnúť jeden alebo dokonca viac vysokosvietivých bodov. Tieto body vznikajú vo svetlovodivá vrstve, Také miesta sú síce drobná, ale veľmi jasná (oveľa jasnejšie než nasvietené pozadie displeja) a veľmi rušivé. Niektorých výrobcov však až tri takéto body na displeji považuj za normálne a nepovažujú ju za dôvod k reklamácii, respektíve uznanie reklamácie. Z mojich skúseností sa toto môže týkať až 10% ebook čítačiek. Celkom vysoké šance na takú naraziť, že? Chcete hrať ruletu neba dáte prednosť čítačke bez vadných bodov?

Ak sa chceme ušetriť sklamania a mať istotu, že vaša nová čítačka nebude mať vysokosvietivé body, mozete si spolu s čítačkou objednať garanciu. V takomto prípade čítačku pred odoslaním rozbalím a uistím sa, že je displej bezchybný.

Táto vada displeja vzniká pri výrobe a nie v čase (tj. nevzniká pri používaní, ale pri výrobe), teda môže byť odhalená ihneď po rozbalení čítačky a jej prvom zapnutí.

Na aké čítačky sa garancia vzťahuje? Na akúkoľvek novú čítačku. Samozrejme sa to týka len čítačiek s nasvieteným displejom, pre tie bez nasvietenie to nemá zmysel.

Podmienky - garancia nula vadných bodov v e-shope ebookcitacky.sk platí:

Na novej čítačky elektronických kníh s nasvieteným displejom, u ktore je zákazníkom garancia objednania. Pokiaľ objednávate viac čítačiek, je nutné objednať patričný počet garanciou.
V prípade, že nebude dodaním displej zákazníkovi bezchybný displej, má nárok na bezplatnú výmenu za nový kus a to pri emailovom nahlásenie najneskor do 14 dní od obdržania čítačky. Ak zákazník nedostane odpoveď od predajcu nasledujúci pracovní deň, je povinný jej kontaktovať telefonicky - ochrana proti "zašantročená emailu", apod.