Výhody nákupu na ebookcitacky.cz

Ako majiteľ a prevádzkovateľ som úprimne rád, že zvažujete nákup čítačky alebo príslušenstva v mojom e-shope ebookcitacky.sk. Začnem netradične a to možnými nevýhodami. Myslím, že je fér je spomenúť. Som z ČR, podnikám z ČR. Ako môj zákazník budete mať samozrejme rovnaké práva ako vo slovenských e-shopoch. Všetko ale zatiaľ neviem zariadiť ideálne.

Toto sú nevýhody, ktoré by mohli niekomu vadiť:

  • Komunikujem v češtine. Aj keď stránky sa snažím preložiť do slovenčiny (asi nie dokonale, že?), ak na mňa budete mať otázku alebo spolu budeme komunikovať, z mojej strany to bude v češtine. Pozitívne je, že rozumiem slovensky. Takže sa môžeme baviť tak, ako to obom stranám bude vyhovovať, hej?
  • Mierne dlhšie dodacie lehoty. Najrýchlejšie u vás môže byť tovar za dva pracovné dni od odoslania tovaru. Napr. objednáte v pondelok dopoludnia tovar skladom, objednávka je vybavená v ten istý deň, dodanie tovaru v stredu. Snažím sa, čo môžem, ale ak chcete tovar druhý deň od objednania, nemôžem slúžiť.
  • Knižné bonusy, ktoré dodávam sú česky. Ak česky neviete alebo pre vás nie je čeština komfortná, asi to pre vás bude bonus na prd.

Čo naopak nie je problém:

  • Aj keď som z ČR, v prípade vrátenia tovaru alebo zaslanie na reklamáciu, zasielate na slovenskú adresu. Za poštovné tak v prípade nutnosti miniete čo najmenej.
  • Som platca DPH a ak chcete nákup realizovať na firmu, ktorá je taktiež platca DPH, nie je problém. Prečítajte si, ako nakupovať na firmu. Samozrejme neplatcovia DPH môžu objednávať rovnako ako koncoví zákazníci - bez registrácie.

Neodradilo vás to alebo ešte váhate? Presuňme sa ku kladným stránkam nákupu na ebookcitacky.sk:

Veľký BONUS ZADARMO

Pre mnohých je nákup v mojom e-shope prvý krok do sveta elektronického čítania. Vyberú si a kúpi u mňa kvalitné ebook čítačku, treba is šikovným puzdrom na ebook čítačku, ale to je len prostriedok pre čítanie všetkých tých nádherných románov a iných knižných diel. Aby ste mohli používať čítačku v podstate ihneď po rozbalení, ku každej čítačke pridám exkluzívne DVD s tisíckami e-knihami. Viac o DVD s e-knihami zadarmo. Knihy sú len v češtine a angličtine!, zhruba pol na pol.

Ďalšie bonusy k nákupu ebook čítačky:

  • Voucher(y) na komerčné e-knihy môžete získať automaticky s nákupom ebook čítačky. Knihy sú len v češtine.
  • K vybraným čítačkám kníh môžu byť aj ďalšie bonusy podľa aktuálnej ponuky, vždy sú uvedené v názve produktu, aby bolo aj v košíku jasno, čo objednávate a za koľko.

Overené zákazníkmi 

Spokojnosť mojich zákazníkov v českom e-shopu aXOs.cz s objednaním, dodaním tovaru, s rýchlosťou dodania - to všetko môžete preveriť na nezávislom serveri Heureka. Nákup na aXOs.cz odporúča 99% overených zákazníkov, 100% zákazníkov prišlo tovar v poriadku. Vďaka tomu som získal prestížne ocenenie Overené zákazníkmi. Tento slovenský e-shop si ešte len renomé bude musieť vydobyť, ale môžete si byť istí, že som solídne predajcu.

Odborník poradia, odborník pomôže

Chcete si kúpiť kvalitný čítačku elektronických kníh, ktorá splní to, čo požadujete a ktorá bude skvele fungovať. U predajcu, ktorý v prípade problémov poradí a pomôže. To nájdete iba u špecializovaného predajcu. Čítačkami žijem, sám je aktívne používam, viem o nich veľa, skúšam, riešim a radím mojim zákazníkom. Myslíte, že v obrovskom e-shopu, kde predávajú kde čo, od čítačiek po kulmy a záhradné kosačky, že vám poradia rovnako dobre ako u špecializovaného predajcu? Že vám vôbec poradia? Že budú mať vedomosti, možnosti, ochotu? Zo skúsenosti niektorých mojich zákazníkov a ľudí, ktorí sa na mňa obracajú, viem, že to tak mnohokrát nie je. A nie je sa čomu diviť. Pre mnohých zákazníkov je moja odbornosť rozhodujúci benefit, ktorý im poskytujem. Som Vám pripravený byť nápomocný s výberom vhodnej čítačky, s prvými vašimi "krôčiky" s novou čítačkou aj v prípade problémov s čítačkou zakúpenú v mojom e-shope.

Úplne nadštandardné sú potom služby ako aktualizácia firmware čítačky pred odoslaním a ďalšie, viď sekcia služby. Tiež garanciu nula vadných bodov u čítačiek s nasvietením inde nenájdete.

Píšem špecializovaný blog o e-knihách, čítačkách kníh a elektronickom čítanie všeobecne - EbookExpert.cz. Ľahko si môžete doplniť znalosti alebo sa len presvedčiť, že viem, o čom hovorím, čo predávam a odporúčam.

Malý e-shop, veľká starostlivosť 

Máte otázky, chcete pomôcť s výberom, niečo vám nie je jasné? Sem s tým, píšte, volajte! Využite uvedené kontakty. Máte vybrané, ale máte špeciálnu požiadavku? Dajte mi vedieť, urobím maximum možného preto, aby som Vám vyšiel v ústrety a splnil ho.

Skvelé ceny 

Nie som šoupač krabíc, preto nemôžem byť úplne najlacnejšie, ale kvalita nie je zadarmo. Ušetrených pár EURo sa nemusí vyplatiť, ak nakúpite u nesolidního predajcu. Moje ceny sú veľmi konkurencieschopné a služby pritom na najvyššej úrovni. Chytrý zákazník vie, že nadštandardné služby a pridaná hodnota nie sú zadarmo, ale tiež vie, že sa mu vo výsledku mnohonásobne oplatí a vráti. Prevádzkujem e-shop pre chytré zákazníkov.

Presvedčte sa, že vyššie sú opísané fakty a že nejde o prázdne slová.
Staňte sa spokojným užívateľom novej čítačky elektronických kníh. Objednajte si kvalitné ebook čítačku tu u špecialistu.

Dodanie po celej Slovenskej republike

Nezáleží na tom, kde chcete tovar dodať. Či už domov, do vlastnej firmy, do práce. Dodávam jednotlivcom i firmám. Balíček s novou čítačkou či puzdrom vám bude doručený až do rúk tam, kde si určíte. Na akúkoľvek adresu v SR.