DVD s e-knihami zadarmo

Zadarmo pribalíme DVD s knihami v elektronickej podobe všetkým zákazníkom, ktorí si u mňa na ebookcitacky.sk objednajú akúkoľvek čítačku elektronických kníh.

Svojich zákazníkov si veľmi vážim a vždy im chcem ponúkať niečo navyše.
Túto kompiláciu viac ako sedem a pol tisíc ebookov dostanú moji zákazníci úplne zadarmo ako bonus do začiatku!

Knihy v češtine a angličtine

Jedná sa o veľké prozaická diela či krátke poviedky svetových aj českých autorov, na ktorých texty už vypršala autorské práva. Medzi autormi patrí napr. Alexandre Dumas, Alois Jirásek, Božena Němcová, Karel Čapek, Karel May, Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Charles Dickens, Isaac Asimov, Jack London, Jan Amos Komenský, Jaroslav Hašek, Jules Verne, Mark Twain, Oscar Wilde, Ostravak , William Shakespeare a ďalšie. Zhruba polovica zo 7500 e-kníh je v češtine, zvyšok v angličtine. Knihy nie sú v slovenčine!

Výhodou tejto kolekcie je, že Vám ju predložím "na zlatom podnose" a nebudete tak musieť na internete jednotlivé tituly vyhľadávať a sťahovať.

Súbory sú rozdelené do adresárov podľa prípony, respektíve formáte (ePub, Mobi, PDF ...).
Nejobjemnější zložka dokumentov v češtine má viac ako tri tisícky sedemsto päťdesiat súborov!

Slovníky

Na DVD nájdete tiež prekladové slovníky pre čítačky Pocketbook (Anglicko-Slovenský, Česko-Slovenský, Německo-Slovenský, Slovensko-Anglický, Slovensko-Český, Slovensko-Německý).
Stačí si vybrať požadovaný a nahrať do čítačky.

Užitočný program pre správu a konverziu ebookov

Na DVD je okrem toho priložený ultimátny program Calibre, ktorý sa môže stať vašou knižnicou na počítači a ktorý vám pomôže s prevodom medzi formátmi. Jedná sa o veľmi mocný nástroj, ktorý dodávam v aktuálnej verzii.

Knižný náloží výhody nekončia, ale začínajú ...

Okrem bonusového DVD existujú aj ďalšie dôvody, prečo sa rozhodnúť pre nákup na ebookcitacky.sk. Prečítajte si ich alebo si rovno vyberte ebook čítačku!